Çıtak Yetkili Müessese A.Ş Hakkımızda...

Hakkımızda

Çıtak Yetkili Müessese A.Ş 1993 yılında Ülkemizin ve aynı zamanda çevre ülkelerinde önemli ve köklü finans merkezlerinden olan İstanbul Kapalı çarşıda , faaliyetine başlamıştır. İlk başlarda yetkili müessese olarak döviz takas (change/ exchange) işlemi yapan firmamız daha sonra altın gümüş ve diğer kıymetli metal işlemlerini de portföyüne katmıştır.

A grubu yetkili müessese statüsünde olan şirketimiz 2009 yılında İstanbul Altın Borsası Kıymetli madenler üyesi olmuş ve bu üyelikle birlikte yurt dışı, değerli metal işlemlerinin yanında elmas alım satımı gibi bir kısım yetkinlikler de kazanmıştır . İstanbul Altın Borsasının, Borsa İstanbul’a dahil edilmesiyle , şirketimiz bu faaliyetlerini Borsa İstanbul bünyesinde devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Şirketimiz Çıtak Yetkili Müessese A.Ş döviz ve kıymetli maden sektöründe ülkemizde öncü ve Borsa İstanbul bünyesinde uluslararası arenada da yenilikçi,rekabetçi ve söz sahibi bir şirket olmayı vizyon edinmiştir.

Misyonumuz

Şirketimiz Çıtak Yetkili Müessese A.Ş , döviz ve kıymetli maden sektöründe oluşturduğu imkanlarla hızlı güvenilir ve en uygun marjlarla hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir.